Novinky
SEM / SEO optimalizace pro internetové stránky
Dne 24. března 2014 byly na slavnostním ceremoniálupředány vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb 2014 ceny. Cenu veřejnosti získala webová stránka městyse Křtiny. Autorem tohoto webu je naše společnost.
Křtinské internetové stránky, které vytvářela naše společnost, vyhrály v soutěži Parádní web 2013, v kategorii Cena veřejnosti ...
Vánoce se blíží a přípravy na vánoční svátky zahrnují také pečení vánočního cukroví. Jeden z našich projektů, postavený na systému Webnode, přínáší krásné výsledky provozovateli stránek ...
Zajímavé odkazy
Vodovodní baterie Grohe, koupelnové doplňky Nimco, koupelnový nábytek Lebon.
Vířivé bazény a vířivky pro relax a vaši pohodu. V nabídce nechybí bazénová chemie a příslušenství.
Největší výběr tabákových výrobků - tabák, vodní dýmky, doutníky a dýmky nejlepší kvality.

Naši partneři nabízí digitální tisk plakátů, billboardů a samolepek. Potisk látek, polštářků, dresy.

Kadeřnictví dámské i pánské. Prodlužování vlasů, prodlužování řas. Kosmetika Redken, Hairdreams ...

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace ve fulltextových vyhledávačích je oproti SEM v katalozích podstatně náročnější a dlouhodobější aktivita, která se označuje jako optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization, SEO). Jedná se o přizpůsobení obsahu, struktury, kódu a dalších faktorů stránek tak, aby robot vyhledávače, který automaticky prochází internet a zaznamenává si jednotlivé stránky, dal dané stránce co nejlepší ohodnocení a poté ji v závislosti na klíčovém slově zobrazil na předních pozicích.Vyhledávače nevidí internetové stránky stejným způsobem jako člověk. Chcete-li být ve výsledcích hledání výše než vaše konkurence, a tak si zvýšit návštěvnost, musíte to vzít v potaz. 

Celých 80 % návštěvníků na web přijde z vyhledávačů (Google.cz, Seznam.cz a další). Proto je kvalitní SEO nezbytným základem každého úspěšného webu. Přestože optimalizace pro vyhledávače spočívá z velké části na změnách v HTML kódu vašich vlastních stránek, doporučujeme najmout si externího konzultanta nebo mediální agenturu. SEO optimalizace je přece jen velmi rozsáhlý a dynamický obor. 

SEO
Na optimalizace pro vyhledávače máme u nás specialisty, kteří se neustále v tomto oboru školí. Dosahují vynikajících výsledků (viz reference) a to dlouhodobě, což je při SEO optimalizaci velmi důležité. Nechcete přeci, aby vám optimalizace fungovala týden či měsíc? Pokud máte zájem o SEO optimalizaci, obraťte se na nás, provedeme analýzu vašich webových stránek a navrhneme vám postup. V případě tvorby nových webových stránek je v ceně kalkulace zahrnuta již základní optimalizace vašich nových webových stránek, která vám již garantuje dobré pozice např. na portále Seznam.cz.

SEM - Marketing ve vyhledávačích

Pro zákazníka jsou v zásadě k dispozici dvě možnosti, jak na internetu nalézt nějakou webovou stránku, která by obsahovala produkty či služby, o které má zájem. Buď může použít katalogový nebo fulltextový vyhledávač. Na prvních místech ve vyhledávačích nemůže být každý. Obzvlášť těžké je to pro ty, kteří teprve nedávno spustili své stránky, nebo nemají kvalitní SEO optimalizaci. Skoro nemožné je to v oborech s velkou konkurenci. Význam předních umístění ve vyhledávačích podtrhují mnohé studie chování internetových uživatelů.
SEM
Vyhledávače tradičně nabízejí především paušální reklamu, tj. reklamu předplacenou na určité období. Na portálech jako jsou Seznam, Centrum či Atlas můžete inzerovat například formou bannerové reklamy nebo přednostních výpisů v katalozích (tzv. sponzorované odkazy či přednostní pozice). Stále větší pozornost se v posledních několika letech soustředí na tzv. PPC reklamu, které se na těchto stránkách také věnujeme.

Naše společnost vám nabízí kompletní marketingové služby v oblasti SEM - reklama ve vyhledávačích. Zpracujeme pro Vás návrh možných řešení a budeme vás zastupovat při jednáních s portály. Vašim jediným úkolem bude říci nám, co chcete prezentovat a jakou máte představu o umístění vaší prezentace na těchto portálech. Vše ostatní je náš úkol. Pokud máte zájem získat více informací, kontaktujte nás.

© 2005-2008 LUVR s.r.o.