Internet je nejpoužívanějším informačním médiem a firemní webové stránky jsou tak Vaší první vizitkou, kterou zákazník, potencionální obchodní partner či konkurence, uvidí. V současné složité situaci na trhu je nezbytné využít všechny možnosti jak dostat nabídku Vašich služeb co nejkratší a intuitivní cestou k zákazníkovi. Bez kvalitní webové prezentace se již neobejde v podstatě žádná firma, která myslí svůj obchod seriózně. Naše společnost vám nabízí webdesign vytvořený vždy individuálně přímo pro Vás. Na schůzce s vámi probereme zaměření firmy, jednotný vizuální styl společnosti, vaše požadavky na to, co má webová prezentace společnosti přinést (nové zákazníky, představení produktů nebo jen např. jednoduchá internetová vizitka firmy), nabídneme vám individuální řešení.

Pomůžeme Vám ve Vašem podnikání

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek a optimalizace SEO pro vyhledávače. Můžete si být jistí, že pro vás vytvoříme stránky, které budou odpovídat Vašim představám a cílům.

Jste malá firma či živnostník?

Vytvoříme ve spolupráci s vámi jednoduché, ale úspěšné stránky přinášející především zisk a rychlý návrat investic. Pomůžeme Vám orientovat se v záplavě nabídek reklamních příležitostí na internetu a vybereme Vám jen ty, které mají význam a znásobí Vaše zisky. Naším cílem je spokojený klient, který doporučí naše služby dál.

Máte zajímavý sortiment a rádi by jste jej prodávali přes eShop?

Postavíme Vám funkční internetový obchod, který si každý zapamatuje. Originální grafika a intuitivní ovládání pro zákazníka je nejlepší cestou k prodeji Vašich výrobků. A pro vás možnost přehledné správy v administračním prostředí s jednoduchým editorem a spoustou funkcí pro efektivní a rychlou práci.

Jste výrobní firma nebo nabízíte kvalitní služby?

Profesionální webové stránky, které osloví Vaše potencionální partnery a upoutají jejich pozornost, je první krůček k uzavření úspěšného obchodu. Budete mít možnost v administračním prostředí jednoduše představovat nové produkty a služby, uvádět novinky, případně automaticky odesílat sdělení formou newsletterů či emailingu.

Jste ve správě obce či společenské organizace?

Hledáte jednoduché a přitom originální řešení pro vaši prezentaci? Nejste si příliš jistí v práci s webovými aplikacemi? Řešením je snadné, až intuitivní vkládání oznámení a informací v prostředí našeho administračního prostředí. Neustálá technická podpora, zaškolení a individuální přístup ke každému zákazníkovi je u nás samozřejmostí.

Chcete webové stránky, ale nemáte nápad na jejich zpracování?

Úroveň grafického zpracování je důležitou součástí zpracování webové prezentace, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

Chcete vlastní doménu a prostor pro stránky, ale nevíte jak na to?

Nabízíme Vám expresní registrace domén a kvalitní a cenově velmi výhodné programy pro hostování vašich webových stránek. Vyberte si z našich programů, napište nám nebo zavolejte, o který z nabízených programů a domény máte zájem a do jednoho dne jsou doména s hostingem připraveny k používání.